O nás

„Železářství u Volkovjaka“ je tu pro Vás od roku 2002. Tuto pobočku otevřel pan Zdeněk Volkovjak, který na trhu působí již dlouhých 28 let. Díky této dlouholeté tradici a praxi umíme poradit s výběrem vhodného produktu a sehnat téměř vše, co zákazník potřebuje. Nesnažíme se být největší, ale nabízíme ověřené zboží, které prošlo rukama mnoha našich zákazníků.

Začínali jsme s prodejem v menší provozovně, a když už nám nestačily skladovací a prodejní prostory, přestěhovali jsme se do nových a podstatně větších prostor v areálu Jáchymovská 175, kde jsme dodnes. Od roku 2005 vlastní a provozuje tuto prodejnu dcera pana Volkovjaka, Pavlína Volkovjaková. Rozvoj obchodu nejlépe demonstruje počet skladových karet, které se z několika stovek kusů vyšplhalo k bezmála deseti tisícům.

Naším cílem je spokojený zákazník, a proto dáváme přednost osobní kontaktu se zákazníky před samoobslužným prodejem. Pravidelně absolvujeme různá školení od výrobců, abychom dokázali poradit a podat o zboží důležité informace. Víme co prodáváme.

Mezi naše zákazníky patří obecní úřady, státní i soukromé organizace, školy i školky, firmy a řemeslníci.

Těší se na Vás kolektiv prodavačů Železářství u Volkovjaka.

Fotogalerie